2018

JUBILEJNÍ 10. ROČNÍK TANEČNÍ SOUTĚŽE BYL ÚŽASNÝ!

Jubilejní desátý ročník taneční soutěže TanceR Cup proběhl 24. března 2018 na sportovní hale Euronics. Taneční soutěže se zúčastnilo 1.118 tanečníků a 98 tanečních trenérů, což je hojná účast. Taneční skupiny se představily ve 108 choreografiích a disciplínách moderní tance do 7,5 let; disco dance a disco show dance; steet dance a street dance show; show dance art; orientální tance a bollywood; zumbování; trampolínky; hromadná s vedoucím. Oproti loňskému roku, kdy se neotevřela disciplína street dance show, byla letos otevřená ve dvou věkových kategoriích. Nárůst zaznamenala i disciplína trampolínek.
Celkem 807 diváků se mohlo kochat fantastickými choreografiemi, některé byly smutné, jiné veselé a dynamické, další zase zábavné. Každý si našel něco svému, každý někomu držel pěsti. Výkony tanečníků hodnotila devítičlenná porota, ale také diváci samotní. Ti mohli svými hlasy ocenit oblíbené vystoupení. Maskot Králík do hlasovací urny nasbíral celkem 170 hlasů. Na 1. místě se s 49 body umístilo SVČ Ivančice, na 2. místě Taneční centrum Layla a o třetí místo se dělí DDM Orlová a DDM Astra Zlín.
Naše soutěž byla soutěžením protkaná, o tom svědčí i vyhlášení soutěže o „Nejvíc funny fotku“ z akce, kterou je potřeba s # umístit na Instagram. V rámci bonusu 10. ročníku také každá desátá přijatá přihláška vyhrála čokoládu, kterou si trenéři týmů přebírali u registrace účastníků na startu.
O pohodlí všech zúčastněných a hladký průběh akce se staralo celkem 34 pracovníků, zdravotní tým z Českého červeného kříže, moderátor, zvukař a osvětlovači. Nezapomínáme ani na naše sponzory a partnery akce, kteří svým velkým dílem přispěli k realizaci akce.
Děkujeme všem 2.087 aktivně zapojeným účastníkům za účast na akci a těšíme se na příští rok!

Vyhledávání

Kontakt

TanceR Cup DDM Astra Zlín
Osvoboditelů 3778
760 01 Zlín
777 636 623 nebo 778 099 547
TOPlist